Sport

Takohen dy ikonat e futbollit evropian

14:17 | 16 April 2018 Autori: Infokusi

Chicago Fire ka pësuar humbje në takimin e fundit nga LA Galaxy me rezultatin 0:1, me golin e vetëm të shënuar nga suedezi Zlatan Ibrahimovic, shkruan infokusi.

LEXO EDHE: Kjo është e ardhmja e super portierit të Romës

Pas kësaj sfide dy ikonat e futbollit evropian Zlatan Ibrahimovic dhe Bastian Schweinsteiger u paraqitën pranë  njëri tjetrit si dy shok të vërtet. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera