Lifestyle

Të brendshmet për Shën Valentin, mbizotërojnë dantellat

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 09 February 2018

Le të përgatitemi për festën: fjala kryesore për Shën Valentinin është të jesh e dëshiruar apo të ndihesh e tillë. Sigurisht të brendshmet kanë rolin kryesor dhe surpriza për këtë vit janë dantellat, të bukura dhe supër seksi për ditën e dashurisë.

Ka mjaft mundësi zgjedhjeje por vetëm me një fije të përbashkët: dantellën.

E zeza, me detaje dhe ndonëjherë ndonjëherë e kombinuar me të bardhën apo qoftë dhe vetëm e zezë, dhe disa aksesorë për të theksuar feminilitetin.

E kuqja që nuk del kurrë nga moda, por me tyl, duke i lënë dorë të lirë nuancave tradicionale të të brendshmeve për atë që do të jetë joshëse por dhe pak ironike.

Ndërsa truporet janë bërë tërheqëse në sajë të transparencave, lojës së kryqëzimeve, modelit trekëndësh me jakë të dyfishtë, push up joshëse. Ndiqni galeritë për modelet për të krijuar një ide tuajën.

Etiketa:

Të tjera