Lajme

Tentim vrasje në Podujevë

10:20 | 21 February 2018 Autori: Infokusi

Gjatë të martës janë arrestuar dy të dyshuar nga Podujeva, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht tre viktima. Viktimat kanë marrë lëndime të renda, dhe pas sulmit menjëherë janë dërguar në për tretman mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, kanë sulmuar fizikisht me mjete të forta tri viktima meshkuj K/Shqiptarë. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë./Infokusi.com

Të tjera