Rozë

Tifozja e zjarrtë e Lionel Messit

23:29 | 17 November 2017 Autori: Infokusi
Lionel Messi ka shumë fansa në të gjithë botën. Mes tyre, fëmijë, të rritur, adoleshentë, meshkuj e femra. E, një nga femrat më të bukura ukrainase, modelja Angelina Petrova, është një tifoze e çmendur e yllit argjentinas.

Për ta vërtetuar këtë, ajo ka pozuar me fanellën e Lionel Messit.

Jashtëzakonisht e bukur, me linja perfekte dhe forma super seksi, Angelina është një nga tifozet më speciale që mund të ketë 5-herë fituesi i Topit të Artë.

Të tjera