Sport

Tottenham-Everton, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 18:21 | 13 January 2018

Tottenham dhe Everton do të përballen sonte në kuadër të xhiros së 22- të në premier ligë, shkruan infokusi.com.

Takimi fillon nga ora 18:30, dhe të dyja skuadrat tanimë kanë zyrtarizuar formacionet startuese.

TOTTENHAM

EVERTON

Etiketa:

Të tjera