Sport

Trepça ’89 – Flamurtari, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 16:28 | 13 January 2018

Ka përfunduar miqësorja e zhvilluar në Mitrovicë ndërmjet Trepçës ’89 dhe Flamurtarit, shkruan infokusi.com.

Ky takim u mbyll me rezultatin e barabart 0:0, edhe përkundër disa rasteve të volitshme nga të dyja skuadrat.

Ishte kjo miqësorja e parë për vitin 2017-të në mes të skuadrave të Superligës. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera