Sport

Tronditet Juventusi! I lëndohet ylli i madh

Autori: Gazeta inFokus 18:57 | 14 November 2017

Juan Cuadrado ka pësuar një dëmtim të kofshëve me Kolumbinë, dhe do të kthehet në Juventus për skanime.

Anësori humbi fitoren e sotme 4-0 ndaj Kinës së Marcello Lippi dhe TuttoJuve raporton se ai ka një problem me këmbën  e tij të majtë.

Trajneri, Jose Pekerman i ka dhënë Cuadrado lejen për t’u kthyer në Torino herët, ku ai do t’i nënshtrohet testeve për të kuptuar shtrirjen e lëndimit.

Bardhezinjtë përballen me Sampdorian Të dielën , dhe aktualisht qëndrojnë vetëm një pikë pas Napoli në krye të Serie A.

Etiketa:

Të tjera