Rozë

Upsss, Blero dhe Teuta në të njëjtin vend me Tarën ?

Autori: Gazeta inFokus 19:21 | 14 November 2017

Është fëmiu dhe gëzimi i tyre i parë.

Dhe pavarësisht gjitha rrethanave, që të dy janë shumë të lidhur me të, shkruan Kosovarja.

Dashurinë që kanë për Tarën nuk hezitojnë ta shprehin hapur si Teuta e po ashtu edhe Blero.

Por sot, një veprim i tyre ka befasuar ndjekësit.

Teksa Teuta ishte ajo që shpërndau fotografitë me Tarën, duke lënë mbishkrimin që “Së bashku është vendi ynë i preferuar” , edhe Blero pas disa minutash shpërndau një video të vajzës së saj në Instastory.

A është kjo shenjë që çifti ndodhen në vendin e njëjtë pranë vajzës së tyre…

Të tjera