Siguri

Valencia – Real Madrid, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 15:20 | 27 January 2018

Janë publikuar formacionet e startuese të superpërballjes ndërmjet Valencia dhe Real Madrid, shkruan infokusi.

Ky takim zhvillohet në stadiumin ‘Mestalla’ në kuadër të xhirosë së 21-të në La Ligën spanjolle me fillim nga ora 16:15. /INFOKUSI.COM

Këto janë formacionet zyrtare të skuadrave.
Valencia: Neto, Montoya, Coquelin, Garay, Gaya, Kondogbia, Parejo, Guedes, Soler, Rodrigo, Zaza.
Real Madrid : Navas, Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Ronaldo, Benzema.

 

Të tjera