Rozë

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 13 March 2018

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive.

Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme.

Ajo ka vazhduar me publikimin e imazheve tjera, ku shfaqet tejet joshëse.

Kësaj radhe në fokus janë të pasmet e saj mjaft në veshjen e njëjtë në të zezë gjysmë transparente.

Eni prej kohësh është në një lidhje me Genc Prelvukajn.

Por, dyshja nuk kanë folur ende në publik për relacionin e tyre ndonëse kanë realizuar edhe disa këngë së bashku dhe kanë koncerte së bashku.

Nuk dihet nëse ata kanë në plan që të zgjerojnë relacionin e tyre duke krijuar edhe familje.

Etiketa:

Të tjera