Lajme

Vdekje e dyshimtë në Komoran të Drenasit

Autori: Gazeta inFokus 10:20 | 14 February 2018

Në qytetare është gjetur pa shenja jete në Komoran të Drenasit.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës rasti ishte lajmëruar një qytetar.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptar. Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, njofton policia.

Të tjera