Rozë

Vogëlushi i moderatores së njohur feston 3-vjetorin e lindjes!

Autori: Gazeta inFokus 23:47 | 12 January 2018

Djali i moderatores së njohur shqiptare Hueyda El Saied ka festuar 3-vjetorin e lindjes.

Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka publikuar në rrjete sociale foto ka festa e ditëlindjes e Gabrielit. Në këto foto e shohim vogëlushin mjaft të rritur dhe duke i ngjarë gjithnjë e më tepër nënës së tij.

 

Të tjera