Lajme

Vrasje në tentativë në Prizren  

Autori: Gazeta inFokus 10:18 | 24 October 2017

Katër persona, tre meshkuj dhe një femër janë përfshirë në një zënë në lokal në Prizren dje rreth orës 18:00.

Sipas policisë së Kosovës njëri  nga të dyshuarit ka shtënë me armë zjarri, ku si pasojë e të shtënave lëndime trupore kanë pësuar dy të dyshuar, transmeton Infokusi.com

Viktimat janë dërguar për trajtim mjekësor ndërsa tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuar janë dërguar në mbajtje./INFOKUSI

Të tjera