Rozë

Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, por dhe të befasishëm

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 24 May 2018

Këngëtarja e njohur ka dhënë më në fund një lajm të gëzuar.

Xhensila Myrtezaj është në javët e fundit të pritjes së ëmbël. Teksa të gjithë presin që ajo të bëhet nënë e një vajze, Xhesnila jep lajmin se së shpejti do të publikojë këngën më të re në bashkëpunim me Ardiran Bujupin.

‘Këngë e re me Adrian Bujupin. Zëri më i miri. Së shpejti. Jam shumë e lumtur dhe e mrekulluar për këtë bashkëpunim’ ka shkruar Xhensila Myrtezai duke lënë fansat me bafasinë e lajmit pa përjashtuar gëzimin. 

Të tjera