Rozë

Ylli Limani dhe 2po2 lansojnë këngë të re, frymëzohen pak nga Kanye West

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 14 November 2017

Solo-këngëtari Yll Limani dhe reperi i njohur 2po2 kanë lansuar sot këngën e tyre më të re, Dritat

Kënga është pritur mirë nga fansat e këtyre dy këngëtarëve.

Kënga është tipike një këngë për vjeshtë dhe rrugës për t’u bërë njëra prej këngëve më të dëgjuara.

Por, shumë nga fansat kanë shkruar nëpër rrjete të ndryshme sociale që Ylli dhe 2po2 janë frymëzuar për këtë këngë nga Kanye West dhe kënga e tij “Flashing Light”, shkruan GazetaExpress.

Sidomos videoklipi i këngës që ngjason shumë me këngën e re të Yllit.

Sido që të jetë, kënga pritet të jetë njëri prej hiteve të radhës së këngëtarëve tonë gjatë muajve të vjeshtës.

Të tjera