Rozë

Zanfina publikon momentin ku fillon zhveshjen, trupi i saj seksi merr vemendjen

Autori: Gazeta inFokus 15:39 | 13 March 2018

Këngëtarja Zanfina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale por jo edhe në muzikë, ajo ende nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri.

Së fundmi Zanfina në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur sportive, duke zbuluar pjesët më seksi dhe më të formësuar të trupit të saj, shkruan “Zëri.Info”.

Zanfina ka zbuluar po ashtu barkun e saj të sheshtë nga ku duket sikur të ketë qenë duke i hequr rrobat nga trupi!

Image

Etiketa:

Të tjera