Lajme

Zeka: Seancën e shtynë mafiozët e Kuvendit

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 22 May 2018

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Nisma, Milaim Zeka i ka quajtur mafioz, deputetët që e kanë shtyre seancën e nesërm e të Kuvendit të Kosovës.

Zeka përmes një postimi në facebook ka shkruar se të njëjtit e kanë lënë Kosovën pa borde, pa ligje dhe pa Gjykatë Kushtetuese, shkruan Infokusi.com.

Më poshtë mudn të gjeni të plotë statusin e Zekës:

 

Lajmin për shtyrjen e seancës së nesërmen e ka bërë të ditur, shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti.

Hoti ka thënë se Kuvendi është bërë jofunksional ndërsa zgjidhja e vetme janë zgjedhjet./INFOKUSI

Etiketa:

Të tjera