Lajme

Zhduket një person në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 10:38 | 07 December 2017

Një person është zhdukur tri ditë më parë në Vushtrri, transmeton Infokusi.com

Sipas Policisë së Kosovës familjarët e viktimës kanë njoftuar se personi ka dalë nga shtëpia dhe nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tij.

Në raportin e Policisë thuhet gjithashtu se personi I zhdukur është me të meta psikike.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin./INFOKUSI

Të tjera