Sport

Zyrtarët e ndeshjeve të Vala Superligës dhe Ligës së Parë

Autori: Gazeta inFokus 15:34 | 17 May 2018

FFK-ja ka caktuar zyrtarët e ndeshjeve të Vala Superligës dhe Ligës së Parë t= cilat zhvillohen këtë fundjavë, shkruan infokusi.

LEXO EDHE; Plisat janë gati për ndeshjen e madhe (FOTO)

Këta janë zyrtarët e ndeshjeve të Vala Superligës dhe Ligës së Parë.

Etiketa:

Të tjera