Lajme

Sport

Auto&Tech

v_1475137250-7697155
Auto&Tech

Kujdes kosovarë kur bisedoni në Viber, ja çka mund t’ju ndodhë

A përgjohet apo jo biseda në Viber, është një pyetje që secilit përdorues të Viberit në Kosovë i intereson. Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos sigurohi sepse Viberi i përgjon bisedat e juaja. Në Kosovë Viberi ruan dhe përgjon bisedat tuaja me miqët tuaja, …

READ MORE →

Fun & Video

mexico-549447_1475227659-9858693
Fun & Video

Ja çfarë bën kjo shitëse në dyqan pasi e përfundon punën (Video)

Nathaly Gutierrez i ka lënë pa fjalë konsumatorët meksikan, pasi videot e saj seksi janë publikuar në rrjetet sociale. Ajo punon në një dyqan të vogël të vendit meksikan, dyqan ky për veshmbathje të firmës Oxxo. Derisa ajo në punë shfaqet krejt normale me veshjen e saj, pasi e përfundon …

READ MORE →