LAJMET KRYESORE tė DITĖS
Infokusi Images

Serbia pėrzihet edhe nė zgjedhjet parlamentare

Ngjashėm me zgjedhjet lokale edhe zgjedhjet parlamentare p...

Infokusi Images

Miliona mallra tė konfiskuara asgjėsohen

Janė mbi 1.2 milion euro mallra tė konfiskuara nga Doganat...

Infokusi Images

Policia: Gjatė ditės ndodhėn 58 aksidente trafiku

Gjendja nė komunikacionin rrugor kohėt e fundit paraqitet ...

Infokusi Images

Krijimi i FAK’ut i lihet legjislaturės sė ardhshme

Ndryshimet kushtetuese qė kanė tė bėjnė me transformimin e...

reklama
ekonomi
Infokusi Images

Agim Shahini dekorohet me titullin “Doktor Honoris Causa”

Agim Shahini dekorohet me titullin “Doktor Honoris Causa” ...

Infokusi Images

Ligji pėr Trepēėn, fitorja e parė pluraliste e Pacollit

Zėvendėskryeministri i parė i Kosovės, Behgjet Pacolli i ė...

Infokusi Images

Tmava: Trepēa ėshtė njė, s’ka Trepēė veriore dhe jugore

Oda Ekonomike e Kosovės (OEK), do tė angazhohet qė me tė g...

Infokusi Images

Drejtori i Termokos-it merr 3.740 euro pagė pėr muajin mars

Kryeshefi ekzekutiv i ngrohtores sė qytetit “Termokos”, Ar...

sport
Infokusi Images

Xavi: Lėreni Messin tė qetė!

Ka shumė presion qė rėndon mbi shpatullat e Lionel Messit ...

Infokusi Images

Cristiano Ronaldo ėshtė gati pėr Bayernin Armando Husa

Bota e madhe madrilene mund tė marrė frymė lirisht, Cristi...

Infokusi Images

Miami Heat fitoi play-off-in e parė kundėr Charlotte

Charlotte lufton dhe kėrkon deri nė fund tė takimit pėr t’...

mediale
Infokusi Images

Pse ėshtė e mėrzitur Angela Martini?

Modelja seksi, shqiptarja Angela Martini ka zgjedhur njė m...

Infokusi Images

Geti: E kemi gati hitin e vitit 2014

Njė prej reperėve mė eminent shqiptarė, Getoar Selimi, ka ...

Infokusi Images

“Sado qė ta mbajė kokėn lart, kėmbėt i kam nė tokė...”

Ėshtė padyshim njėra ndėr kėngėtaret mė tė pėlqyera tė ske...

Infokusi Images

Ēiljeta bėhet bionde (FOTO)

Pas gati 6 vjetėsh, kėngėtarja e famshme e skenės shqiptar...

autotech
lojėra

Miami Heat fitoi play-off-in e parė kundėr Charlotte

Charlotte lufton dhe kėrkon deri nė ...

Infokusi Images

Xavi: Lėreni Messin tė qetė!

Ka shumė presion qė rėndon mbi shpat...

Infokusi Images

Gėrxhaliu: Besoj se 250 shqiptarė janė varrosur nė Rashkė

Tė mėrkurėn pritet tė takohen sėrish...

Infokusi Images

Cristiano Ronaldo ėshtė gati pėr Bayernin Armando Husa

Bota e madhe madrilene mund tė marrė...

Infokusi Images
reklama

Pse ėshtė e mėrzitur Angela Martini?

Modelja seksi, shqiptarja Angela Mar...

Infokusi Images

United i alarmuar, Barca planifikon ta shesė Cesc

Menaxheri i Manchester United, David...

Infokusi Images

Geti: E kemi gati hitin e vitit 2014

Njė prej reperėve mė eminent shqipta...

Infokusi Images
Lajmet e dites

“The Mask of Zoro”

Heroi i filmave vizatimorė ,miku mė ...

Infokusi Images

KOMUNA E KIJEVĖS!

Kijeva, njė vendbanim i cili nė viti...

Infokusi Images

MEMORIALI I MBYLLUR DHE TRIBUNALI QĖ PO HAPET

Memoriali do tė hapet dhe siē thuhet...

Infokusi Images

“Ku rafsha mos u vrafsha”!

E shtrirė nė divan po mendoja pėr ve...

Infokusi Images
reklama www.trembelat.com

Ėndrrat qė realizohen vetėm kur zgjohemi nga gjumi!

Shkruan: Shqipe PantinaLajmi I fundi...

Infokusi Images
thumb1

Vivamus ultricies adi

thumb 2

Vivamus ultricies

thumb 3

Vivamus ultricies adipi

thumb 4

Vivamus ultricies adipiscing

thumb 5

Vivamus ultricies

thumb 6

Vivamus ultricies adi

thumb 7

Vivamus ultricies

thumb 8

Vivamus ultricies adipi

thumb 9

Vivamus ultricies adipiscing

thumb 10

Vivamus ultricies